Psychologické poradny – Ostrava

Potřebujete Vy nebo Vaši blízcí psychologickou pomoc? Přinášíme Vám výčet psychologů a psychoterapeutů, kteří poskytují své služby ve městě Ostrava.

1. Mgr. Jana Malásková

Jaké poskytuje služby?

Mgr. Jana Malásková se zaměřuje na terapie v oblasti partnerských či manželských vztahů, supervize a osobní a profesní koučink. Pomáhá s potížemi v komunikaci, se ztrátou radosti, s traumatickými zážitky a s nechutí do života.

Kontaktní údaje
2. Mgr. Libor Kundrata

Jaké poskytuje služby?

Mgr. Libor Kundrata je klinickým psychologem, psychoterapeutem a hypnoterapeutem. Specializuje se na psychoterapie, hypnózu a kognitivně behaviorální terapie. Aktuálně pracuje v Psychiatrické léčebně v Opavě.

Kontaktní údaje
3. Mgr. Jan Pisak

Jaké poskytuje služby?

Mgr. Jan Pisak nabízí psychoterapii, psychologické vyšetření a dopravně psychologické vyšetření. V ambulanci poskytuje psychoterapii a diagnostiku dospělých a dětí od 6ti let věku. Zaměřuje se na deprese, úzkosti, fobie či obsedantně kompulzivní poruchy.

Kontaktní údaje
4. Mgr. Kateřina Ožanová

Jaké poskytuje služby?

Mgr. Kateřina Ožanová se zabývá individuální psychoterapií pro dospělé a dospívající od 17let věku a párovou terapií. Poskytuje psychologické poradenství, psychologickou diagnostiku a vykonává lektorskou činnost.

Kontaktní údaje
5. PhDr. Ilona Friesová

Jaké poskytuje služby?

PhDr. Ilona Friesová se specializuje na individuální psychoterapie, diagnostiku a terapii dětí, párů a supervize. Svým klientům pomáhá při zvládání náročných situací a učí je různým psychologickým technikám.

Kontaktní údaje