Psychologické poradny – Brno

Potřebujete Vy nebo Vaši blízcí psychologickou pomoc? Přinášíme Vám výčet psychologů a psychoterapeutů, kteří poskytují své služby ve městě Brno.

1. Mgr. Hana Formánková

Jaké poskytuje služby?

Mgr. Hana Formánková nabízí psychologickou a psychoterapeutickou pomoc pro dospělé. Rovněž se zaměřuje na řešení psychických a psychosomatických obtíží, stresu, nespavosti a depresí.

Kontaktní údaje
2. Andrzej Toman

Jaké poskytuje služby?

Andrzej Toman se specializuje na psychoterapii a dětskou psychologii. Provádí individuální, párové a rodinné konzultace a věnuje se osobnímu rozvoji, koučování a supervizi. Má bohaté zkušenosti zejména s prací s dětmi a rodinami.

Kontaktní údaje
3. Mgr. Jiří Salvet

Jaké poskytuje služby?

Mgr. Jiří Salvet nabízí individuální psychoterapie, supervize, víkendové kurzy asertivní komunikace, párové psychoterapie a meditace. Jeho klientelu tvoří zejména lidé s depresemi, úzkostmi, závislostmi a osobními problémy.

Kontaktní údaje
4. Mgr. Alžběta Podškubková

Jaké poskytuje služby?

Mgr. Alžběta Podškubková poskytuje individuální poradenství a psychoterapii pro děti, dospělé a páry. Dlouholeté zkušenosti má hlavně s klienty se závislostním chováním, úzkostnými stavy a nízkým sebevědomím.

Kontaktní údaje
5. Vladimír Marček, Ph.D.

Jaké poskytuje služby?

Vladimír Marček, Ph.D. nabízí individuální sezení, kognitivní trénink paměti a pozornosti, párovou terapii a tvorbu a interpretaci profilu osobnosti či intelektu. Poskytuje své služby jednotlivcům i párům.

Kontaktní údajePsychologická pomoc

Pokud hledáte kvalifikovaného psychoterapeuta, který vám může poskytnout podporu a pomoc v procesu sebepoznání a osobního růstu, můžete vyzkoušet Psychologickou online poradnu Mojra.cz.

Najdete zde široký výběr zkušených psychoterapeutů. Pokud si přejete konzultovat s odborníkem, můžete si jednoduše objednat konzultaci přímo online nebo vybrat z jejich nabídky konkrétního psychologa.