Psychologické poradny – Praha

Potřebujete Vy nebo Vaši blízcí psychologickou pomoc? Přinášíme Vám výčet psychologů a psychoterapeutů, kteří poskytují své služby ve městě Praha.

1. Pavla Doláková

Jaké poskytuje služby?

Pavla Doláková nabízí individuální a párovou terapii a rodinné poradenství. Se svými klienty společně hledá cestu, jak se vypořádat s danými problémy a změnit situaci k jejich spokojenosti. Zaměřuje se zejména na psychoterapie.

Kontaktní údaje
2. Bc. Karel Červinka

Jaké poskytuje služby?

Bc. Karel Červinka absolvoval obor sociální práce se zaměřením na aplikovanou psychoterapii. Specializuje se na dospělé i děti od 15 let věku. Poskytuje psychologické konzultace, individuální a skupinové psychoterapie, seberozvoj, krizové intervence a poradenství.

Kontaktní údaje
3. Mgr. Jan Roušal

Jaké poskytuje služby?

Mgr. Jan Roušal se zabývá psychologickým poradenstvím, rodinnou a párovou psychoterapií, lektorskou činností, krizovou intervencí, konzultacemi, aktivní imaginací a arte-terapeutickými technikami.

Kontaktní údaje
4. Mgr. Karolina Diallo, Ph.D.

Jaké poskytuje služby?

Mgr. Karolina Diallo Ph.D. nabízí psychologické vyšetření, psychologické poradenství, psychoterapie, psychologické konzultace, partnerskou psychoterapii, krizovou intervenci a psychodiagnostiku.

Kontaktní údaje
5. Lucian Kantor

Jaké poskytuje služby?

Lucian Kantor se zaměřuje na partnerskou a individuální psychoterapii, manželské poradenství, poradenství pro rodiče a rodinnou terapii. Svým klientům pomáhá zvládnout obtížné životní situace. Pracuje s rodinou, párem i jednotlivci.

Kontaktní údajePsychologická pomoc

Pokud hledáte kvalifikovaného psychoterapeuta, který vám může poskytnout podporu a pomoc v procesu sebepoznání a osobního růstu, můžete vyzkoušet Psychologickou online poradnu Mojra.cz.

Najdete zde široký výběr zkušených psychoterapeutů. Pokud si přejete konzultovat s odborníkem, můžete si jednoduše objednat konzultaci přímo online nebo vybrat z jejich nabídky konkrétního psychologa.